Badania

Rotacja pracowników w Twojej firmie stanowi problem?
Zastanawiasz się czy standardy pracy w Twojej firmie są rynkowe?

Wyróżnione firmy zyskują dostęp do usług badawczych zarezerwowanych do tej pory dla wielkich korporacji. Właściwa analiza i zrozumienie sytuacji firmy stanowi jeden z kluczowych aspektów rozwoju zespołu pracowników.  Adaptacja do zmieniającego się środowiska cechuje najlepszych.  Rozwiń potencjał Twojej firmy, oceniając obecne warunki pracy oraz poziom satysfakcji pracowników. Zapewniamy:

  • najwyższą jakość metodologii badań
  • niezależność zapewniającą obiektywność i anonimowość danych
  • raport ze szczegółowa analizą wyników oraz propozycją rozwiązań

Badanie warunków pracy

Bezpłatna szczegółowa analiza warunków pracy wraz z porównaniem do standardów obowiązujących na rynku pozwala na ocenę obecnych standardów pracy. Badanie to pozwoli na określenie obecnej sytuacji i obszarów wymagających zmian.

Dowiedz się więcej
Polecany Pracodawca - link

Badanie satysfakcji pracowników

Badanie w metodologi ESI (employee satisfaction index) pozwala na sprawdzenie poziomu motywacji pracowników firmy oraz określeniu obszarów do dalszej pracy. Szczegółowy raport adresuje problemy i sposoby ich rozwiązania.

Dowiedz się więcej
Badanie

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.