Badanie warunków pracy

Uzyskaj dostęp do dodatkowego, szczegółowego badania warunków pracy wraz z możliwością porównania swoich standardów do innych Pracodawców.

Każdy uczestnik programu Polecany Pracodawca otrzymuje możliwość przeprowadzenia szczegółowego badania oferowanych przez siebie warunków pracy i porównania ich z innymi przedsiębiorcami.

Dzięki udostępnionemu kwestionariuszowi Pracodawca udziela odpowiedzi na pytania dotyczące standardów zatrudnienia (w trybie online), a następnie przesyła je do naszego Centrum. Nasz autorski system weryfikacyjno-porównawczy pozwala na szybką analizę udzielonych odpowiedzi i automatyczne dostarczenie wyniku, bezpośrednio po badaniu.

Polecany pracodawca badanie prownanie

Wynik badania przedstawiony jest w formie graficznego porównania osiągniętego progu do średniego wyniku uzyskanego przez innych Pracodawców, co daje możliwość sprawdzenia przez firmę jak jej standardy zatrudnienia plasują się na tle innych.

Dodatkowo, uczestnik Programu uzyskuje porównanie swojego wyniku osiągniętego w danych kategoriach do ustalonego standardu, gdzie 100% oznacza oferowanie przez pracodawcę najwyższych standardów zatrudnienia.

Polecany Pracodawca Warunki pracy kategorie

Pracodawcy udostępniony zostaje również specjalny link, za pomocą którego zostaje przekierowany do szczegółowego raportu, przedstawiającego średni wynik Pracodawców ośiągnięty w każdym z pytań (w postaci graficzno procentowej).

Polecany Pracodawca - multisport

Dzięki naszemu badaniu i bazie informacji Pracodawca może zweryfikować aktualne trendy warunków zatrudnienia i sprawdzić czy jego standardy odpowiadają tym oferowanym przez innych pracodawców, w zakresie m.in.:

  • przeważającej formy zatrudnienia
  • oferowanych benefitów i dodatków socjalnych,
  • standardu miejsca i warunków pracy
  • możliwości rozwoju pracowników.

Wynik badania pozwoli nie tylko na porównanie z innymi Pracodawcami ale przede wszystkim na podjęcie działań w określonych obszarach w celu uatrakcyjnienia swojej firmy w oczach przyszłych Pracowników.
Baza danych stanowiąca podstawę porównania została szczegółowo opracowana i uzupełniona w oparciu o odpowiedzi udzielone przez Pracodawcow z różnych branż i obszarów. Jest ona na bieżąco rozbudowywana i uaktualniana, tak aby odpowiadać najświeższym trendom.

Polecany Pracodawca

Polecany Pracodawca certyfikat

Dane kontaktowe

HRBI - logo

HRBI Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
KRS: 0000740881
NIP: 8992848334

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.