FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Masz pytania? Sprawdź odpowiedzi w dziale FAQ. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z Naszym Działem Obsługi Klienta

Jakie warunki formalne musi spełnić firma aby ubiegać się o udział w Programie?

Uczestnikiem programu może zostać Pracodawca, który:

  • prowadzi firmę od co najmniej 6 miesięcy – tzn. jego firma została wpisana do CEIDG lub KRS co najmniej 6 miesięcy przed przystąpieniem do badania certyfikującego;
  • zatrudnia co najmniej 3 pracowników;
  • wejdzie na stronę www.polecanypracodawca.pl;
  • zdecyduje się na uczestnictwo w bezpłatnym badaniu certyfikującym (online) oraz zapozna się i zaakceptuje Dobre Praktyki Polecanego Pracodawcy,
  • przejdzie pozytywną weryfikację.

Spełnienie ww. wymogów, zakończone pozytywną weryfikacją pozwala na przystąpienie do Programu.

Czy badanie certyfikujące jest bezpłatne?

Tak –  badanie certyfikujące i informacja o jego wyniku oraz sam udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Ile czasu zajmuje przystąpienie do programu?

Wypełnienie formularza badania certyfikującego, stanowiącego pierwszy etap zajmuje ok 5- 10 min. Następnie, w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych na podany adres e-mail zostaje przesłany wynik weryfikacji. Przy pozytywnym wyniku wyślemy dane do aktywacji konta wraz z elektronicznymi elementami pakietu.

Na jaki okres przyznawany jest certyfikat?

Status uczestnika Programu przyznawany jest na rok (12 kolejnych miesięcy). Okres uczestnictwa rozpoczyna się w momencie przesłania do Pracodawcy wiadomości z danymi do aktywacji konta wraz z elektronicznymi elementami pakietu.

Jak mogę zamówić dodatkowe usługi, w tym badanie satysfakcji pracowników?

Wszystkie dodatkowe usługi i produkty dostępne są w sklepie w panelu uczestnika. Wystarczy zalogować się na konto, przejść do sklepu i wybrać interesujący produkt.

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Czy mogę zamówić naklejki na witrynę? Jaki jest ich koszt?

Każdy uczestnik programu może w dowolnej chwili zamówić dodatkowe naklejki na witrynę/szybę jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Aktualnie koszt jednej dodatkowej naklejki to 20 zł netto +VAT.

Jakie korzyści otrzymuje uczestnik Programu?

W skład Pakietu uczestnika wchodzi nie tylko Certyfikat Polecanego Pracodawcy ale także zestaw korzyści dodatkowych tj:

  • dostęp do szczegółowego badania porównawczego w formie online (dodatkowego badania warunków pracy), którego wynik pozwoli na porównanie firmy z innymi pracodawcami;
  • miejsce na stronie internetowej polecanypracodawca.pl (Profil Pracodawcy), w którym Pracodawca może udostępnić dane swojej firmy wraz z jej opisem;
  • możliwość zamówienia dodatkowych usług takich jak np badania satysfakcji pracowników, czy audytów kadrowo-płacowych.

Czy po wygaśnięciu uczestnictwa moje konto w serwisie internetowym zostanie usunięte? Co stanie się zapisanymi w nim danym?

W razie wygaśnięcia udziału w programie na skutek upływu okresu uczestnictwa, dostęp do konta zostaje dezaktywowany na 7 dni.

Jeżeli w tym okresie uczestnik zdecyduje się na przedłużenie uczestnictwa w Programie odzyska dostęp do konta. W przeciwnym razie konto (wraz z zapisanymi danymi) zostanie usunięta a po ponownym przystąpieniu do Programu zostanie założone nowe.

Przed wygaśnięciem uczestnictwa oraz w okresie dezaktywacji konta postaramy się przesłać odpowiednie monity.

Polecany Pracodawca

Polecany Pracodawca certyfikat

Dane kontaktowe

HRBI - logo

HRBI Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
KRS: 0000740881
NIP: 8992848334

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.