Identyfikacja wizualna

Certyfikatmaly
Certyfikat

Certyfikat w formie dyplomu w formacie A4 (w wersji elektronicznej i papierowej) stanowi potwierdzenie udziału w programie. Powieszony w biurze, sali konferencyjnej lub recepcji przyczyni się do poprawy wizerunku firmy w miejscu prowadzenia działalności.

naklejkamala
Naklejka na witrynę

Posiadasz punkty sprzedaży? W ramach programu otrzymasz 1 darmową naklejkę na witrynę oraz możliwość dokupienia kolejnych. Naklejka w formacie 13,4 x 6,6 cm, wyróżni Twój punkt i przyczyni się do wzrostu zainteresowania pracą w Twojej firmie.

Baner copy
Banner na stronę WWW

Działalność w biznesie to także internet. W ramach programu uzyskasz baner, który po umieszczeniu na Twojej stronie pozwoli na odniesienie do Portalu PolecanyPracodawca.pl. Potwierdź swoje standardy na stronie WWW.

Potwierdź swoje standardy. Wyróżnij się na rynku pracy.
Dołącz już dziś.

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.