Identyfikacja wizualna

profigl
Profil Firmy

Profil Twojej firmy zostanie umieszczony na naszej stronie pośród innych Polecanych Pracodawców. Zyskaj dodatkowe miejsce w sieci do prezentacji wizerunku Twojej firmy wraz z możliwością umieszczenia odnośnika do strony firmowej.

naklejkamala
Certyfikat elektroniczny

Certyfikat stanowi potwierdzenie udziału w programie. Umieszczony na dokumentach firmowych przyczyni się do poprawy wizerunku firmy.

Baner copy
Banner na stronę WWW

Działalność w biznesie to także internet. W ramach programu uzyskasz baner, który po umieszczeniu na Twojej stronie pozwoli na odniesienie do Portalu PolecanyPracodawca.pl. Potwierdź swoje standardy na stronie WWW.

Certyfikat
Certyfikat Drewniany

Za dodatkową opłatą możesz nabyć Drewniany Certyfikat Polecanego Pracodawcy do umieszczenia na biurku lub ścianie. Pięknie wykonany certyfikat umieszczony w recepcji, sali konferencyjnej lub gabinecie podkreśli wizerunek firmy jako odpowiedzialnego pracodawcę.

Naklejka300x200
Naklejka na witrynę

Posiadasz punkty sprzedaży? Za dodatkową opłatą możesz nabyć naklejki na witryny Twoich sklepów. Wyróżnij się i pokaż klientom, że jesteś odpowiedzialnym pracodawcą.

Potwierdź swoje standardy. Wyróżnij się na rynku pracy.
Dołącz już dziś.

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.