O nas

Najważniejsi są ludzie

Organizatorem programu Polecany Pracodawca jest HRBI – Niezależne Centrum Analiz Rynku Pracy z Wrocławia. Specjalizujemy się w analizach dotyczących regulacji rynku pracy oraz trendów rynkowych. Zajmujemy się również działalnością audytowa i doradczą. W ramach naszych prac przeprowadzamy audyty kadrowo-płacowe oraz działania doradcze z zakresu lepszego zaprojektowania i wykorzystanie stanowisk pracy w firmie.

Program Polecany Pracodawca

W roku 2018 wystartowaliśmy z autorskim programem promującym przedsiębiorstwa posiadające ponadprzeciętne standardy zatrudnienia. Program o nazwie Polecany Pracodawca jest odpowiedzią na zachodzące zmiany na rynku pracy. Celem programu jest wypracowanie dobrych praktyk, pomoc pracownikom w znalezieniu wartościowych miejsc zatrudnienia i wyróżnienie najlepszych pracodawców.

Zapraszamy do współpracy

www.hrbi.pl

Rozwój Polskiego rynku pracy, poprzez profesjonalne analizy, raporty, podnoszenie świadomości oraz promocję dobrych praktyk.

Misja Centrum Analiz Rynku Pracy HRBI

Polecany Pracodawca

Polecany Pracodawca certyfikat

Dane kontaktowe

HRBI - logo

HRBI Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
KRS: 0000740881
NIP: 8992848334

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.