Pomoc

Podstawowe informacje

Podstawowe informacje dotyczące dostępu do konta i funkcjonalności. Jeśli mimo wszystko będą mieli Państwo pytania i wątpliwości zapraszamy do kontaktu: support@polecanypracodawca.pl

Logowanie

Krok 1.

Po otrzymaniu loginu i hasła, należy przejść na stronę główną tj: https://www.polecanypracodawca.pl/

 

Polecany Pracodawca - logowanieZ menu górnego należy wybrać „ZALOGUJ SIĘ”.

 

Krok 2

Otworzy się nowe okno, w którym należy wpisać nazwę użytkownika (login) oraz hasło.

Polecany Pracodawca - hasło

Po wpisaniu danych należy kliknąć na przycisk „Zaloguj się”. Po poprawnym logowaniu zostaniemy z powrotem przeniesieni na stronę główną.

Dostęp do panelu uczestnika

Po zalogowaniu się, należy najechać myszą na nazwę (obrazek) użytkownika w menu górnym i z menu rozwijanego wybrać „Panel uczestnika”.

 

Do panelu uczestnika można również przejść bez konieczności korzystania z menu rozwijanego, klikając na nazwę (obrazek) użytkownika. Po kliknięciu zostaniemy automatycznie przeniesieni do Panelu Uczestnika.

Polecany Pracodawca panel

Badanie warunków pracy

Krok 1

Aby wziąć udział w badaniu, należy najpierw się zalogować, a następnie przejść do Panelu Uczestnika. W Panelu Uczestnika należy kliknąć na przycisk „Przejdź” w obszarze „Badanie warunków pracy”.

Badanie satysfakcji pracownika panel

Krok 2

Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na nowa stronę z badaniem, gdzie zostaniemy poproszeni o udzielenie odpowiedzi na 30 pytań. Odpowiedź należy zaznaczyć poprzez kliknięcie w wybraną opcję. Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Można zaznaczyć tylko jedną odpowiedź.

Polecan Pracodawca - badanie i pytania

 

Krok 3

Po zaznaczeniu odpowiedzi na wszystkie pytania, należy kliknąć w przycisk „Wyślij” znajdujący się pod ostatnim pytaniem.

Polecany pracodawca - wysylanie badania

 

Krok 4

Następnie ukaże się nam ekran końcowy badania, z wynikami w poszczególnych kategoriach i porównaniem firmy do średniej rynkowej.

Polecany Pracodawca - wyniki badania

 

Krok 5

Aby zobaczyć, jak kształtują się średnie odwiedzi na poszczególne pytania, należy kliknąć w specjalny link znajdujący się na końcu ekranu końcowego wyniku.

Polecany Pracodawca - link

 

Krok 6

Zostaniemy przeniesieni na stronę, gdzie znajdują się odpowiedzi udzielone na poszczególne pytania.

Polecany Pracodawca - wyniki klimatyzacja

Ekran końcowy badania oraz link do średnich odpowiedzi, będzie cały czas widoczny w miejscu badania. Będzie można do niego przejść tak, jak do badania (Panel Uczestnika -> Przejdź)

Polecany Pracodawca

Polecany Pracodawca certyfikat

Dane kontaktowe

HRBI - logo

HRBI Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
KRS: 0000740881
NIP: 8992848334

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.