RODO

Ochrona danych osobowych

 

HRBI Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe przekazane za pośrednictwem serwisu www.polecanypracodawca.pl z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i ochrony wynikających m. in. z przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Zapewniamy ochronę danych osobowych zgodną ze standardami ww. przepisów, w szczególności stosowanie środków orgaanizacyjno – technicznych pozwalających na prawidłowe zabezpieczenie informacji tego typu.

Dane osobowe przetwarzane są przede wszystkim w celu zapewnienia funkcjonowania Programu Polecany Pracodawca i realizacji usług świadczonych w jego ramach.

Zasady przetwarzania danych osobowych uregulowane zostały w naszej Polityce Prywatności, upublicznionej w serwisie oraz Regulaminach dostępnych na naszej stronie internetowej.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami Polityki Prywatności przed każdorazowym przekazaniem danych osobowych.

W przypadku wątpliwości dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych w ramach naszego serwisu prosimy o kontakt.

Polecany Pracodawca

Polecany Pracodawca certyfikat

Dane kontaktowe

HRBI - logo

HRBI Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
KRS: 0000740881
NIP: 8992848334

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.