Strefa pracownika

Obecna praca nie spełnia Twoich oczekiwań?

Sprawdź profile polecanych pracodawców i ich oferty pracy

Znajdź swoją nową pracę i rozwijaj się z najlepszymi

Sprawdź pracodawcę

Sprawdź czy pracodawca posiada Certyfikat Polecany Pracodawca. Certyfikat przyznawany jest firmom, które szanują prawa pracownicze, zależy im na rozwoju pracowników oraz deklarują przestrzeganie Kodeks Zasad Polecanego Pracodawcy.

Wyszukaj oferty pracy

Program Polecany Pracodawca to nie tylko certyfikat. Wyróżnione firmy zamieszczają swoje oferty pracy na portalu. Od teraz możesz być pewien, że rekrutujesz się do firm, którym zależy na pracownikach. Sprawdź aktualne oferty pracy i zmień pracę na lepszą.

PolecanyPracodawca.pl

Polecany Pracodawca

HRBi Sp. z o. o.
ul. Robotnicza 70j
53-608 Wrocław
NIP: 8992848334
KRS: 0000740881

Znajdź nas

Zainteresował Cię program? Zostaw numer! Oddzwonimy.


Podane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Państwu oferty programu Polecany Pracodawca. Przesyłając ww. dane wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny w powyższym celu, a także potwierdzają zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. Zgoda jest dobrowolna ale niezbędna w celu umożliwienia kontaktu. Może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda oraz uzasadniony interes Organizatora. Dane będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Więcej o zasadach i uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest HRBI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.